MARVEL Future Fight v9.8.1 ELMAS Hileli – Mod Apk

MARVEL Future Fight ELMAS Hileli – Mod Apk Android için heyecan verici bir aksiyon oyunu. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu oyunda, kullanıcının dünyayı tehlikeli kötülüklerden korumak, evrenin Marvell’in popüler süper kahramanlarını oynamak zorunda kalması. Artık herkes dünyayı kötülükten temizlemek için çeşitli görevleri yerine getiren Tony stark, Steve Rogers veya başka bir karakterin yerinde olabilir.

MARVEL Future Fight ELMAS Hileli – Mod Apk Oyunun merkezinde mevcut tüm karakterlerin geliştirilmesi ve pompalanması yatıyor. Genellikle, her seviyede biri asıl diğeri ikincil olmak üzere üç karaktere katılabilir. Oyuncu, sahneyi çalıştırmadan önce tanımlayabileceğiniz ana süper kahramanı kontrol eder. Asıl amaç, savaşçı kalabalığını koruyan patronu bulmak ve öldürmektir.

MARVEL Future Fight mod mod
MARVEL Future Fight mod free
MARVEL Future Fight mod apk

HİLE – MOD AÇIKLAMASI:
– Sınırsız elmas Hilesi
– Enerji hilesi
– Tüm kilitler açık


İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Hocam Marvel fatura fgiht hileli mi bütün sitelerden denedim olmuyor ful APK sı var bu hilleli ise bunu deniyicem hızlı bir dönüş yaparsan sevinirim

  2. Hocam bayağıdır bunu arıyorum ama şöyle bir sorum var eski bir hesabı bağlasak elmas hala sınırsız olurmu. Hızlı yanıtlarsan sevinirim.

  3. Merhaba, dosyayı indirdim ama boş bir dosya olarak indi kullanmam için hangi program ile birlikte açmam gerekiyor.

    1. Merhaba Burak. Apk indirirken bazı cihazlarda, indirilen apkyı açmaya çalıştığımızda boş ekran gelir, bunun çözümü telefonunuzdan dosya yöneticisi yada indirilenler bölümüne girip indirilen .apk dosyasını bulup tekrar kurmayı denemektir. İyi eğlenceler.

  4. Link güncel görünüyor fakat indirdiğimde eski güncellemeyi gösteriyor. Kısa sürede güncellemeniz dileğiyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu