Love Sparks: Aşk Oyunları v2.37.1 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Love Sparks: Aşk Oyunları Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk romantik bir dokunuşa sahip heyecan verici oyunlarıyla ünlü bir geliştiricinin sunduğu bir başka yüksek kaliteli projedir. Bu durumda, oyuncular gelecek tarihler için uygun adayları aramak için bir uygulama simülatörüne sahip olurlar. Her biri kendi karakterine, ilgi alanlarına ve tercihlerine sahip çok sayıda karakter, tam olarak oyuncunun ilgisini çekecek olanı bulmanızı sağlar. Ayrıca yazışmanız, çeşitli mesajlar almanız ve olay örgüsünün daha da geliştirilmesini bağımsız olarak belirlemeniz gerekir. Bu etkileşimli sürece sanal bir yarı bulma diyebilirseniz.

Love Sparks screenshot 3


HİLE – MOD AÇIKLAMASI:
– Sınırsız PARA Hilesi

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Merhaba oyuna 10 Ocak’ta güncelleme gelmiş güncelleme oldu mu hileli oyuna ve her güncellemeden sonra oyunu silip bir daha mı indirmek gerekiyor?

    1. Merhaba Sinem. Oyun güncel olarak hileli linkler mevcud, lütfen her yeni güncellemede bizi takip edip eski sürümü silip sitemizden güncel olan hileli versiyonu indirip kurunuz. İyi eğlenceler.

  2. Efendim merhabalar uygulamayı yükledim ve çok güzel oldugunu anlıyorum fakat güncelleme yok sizden ricam sorumu cevaplamanız

    1. Merhaba Ayşe. Geri bildiriminiz için teşekkürler, linkler hileli olarak son sürüme güncellenmiştir. Lütfen oyuna yeni güncelleme gelmeden oyunu tekrar vermiş olduğumuz linklerden indirip oyunun tadını çıkarın. İyi eğlenceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu