Food Street v0.61.5 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Food Street Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk oyuncunun özel bir kurumun çalışmalarına rehberlik edeceği mükemmel bir restoran simülatörü. Sıfırdan başlayarak, kullanıcı küçük bir restoranı, sakinler arasında popüler hale gelecek devasa bir komplekse dönüştürecektir. Yemek pişirmek için oyuncu, bitişik bahçede yetiştirilenler de dahil olmak üzere çeşitli malzemeleri kullanabilecektir. Yavaş yavaş, restoran, misafirlerin ve diğer tesislerin evcil hayvanları için yeni salonlar, parklar ve yerler açılarak genişletilebilir.

Food Street
Food Street
Food Street
Food Street

HİLE – MOD AÇIKLAMASI:
– Sınırsız PARA Hilesi

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhaba, oyunda elmas kullandığımda oyun yenileniyor ve yaptığım işlemler geri gidiyor. Bunun bir önlemi var mı acaba?

    1. Merhaba Begüm. Yeni sürüm geldiği için eski hile sorun çıkarmış olabilir. Yeni sürüm ve yeni sürüm hilesi eklenmiştir lütfen yeni hileyi indirip deneyiniz. Geri bildirimiz için teşekkürler. İyi eğlenceler.

      1. Yanıtınız için teşekkürler ancak o sıra sitenizdeki güncel sürüm olmadığından oyuna girilmediği için başka siteden yüklemiştim güncel versiyonunu ve orada almıştım bu hatayı zaten ama onu silip buradakini yükledim yine aynı, elmas kullandığımda oyun yenileniyor her defasında, yaptığım ilerleme gidiyor. Sanırım tamamen online olan bir oyun olduğu için. Çok beğenmiştim oysa ki. 😔 Bir çözümü yok mudur? Aynı durum FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyununda da vardı, şimdi nasıl bilmiyorum fakat halen internette hileli olarak dolaşıyor.

        1. Merhaba Begüm. Sorundan dolayı üzgünüz, en yakın sürede güncellenecektir. Bizi takipte kalın lütfen. İyi eğlenceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu