Farmington v1.49.1 Sınırsız PARA Hilesi – Моd Apk

Farmington Sınırsız PARA Hilesi – Моd Apk Sakin ve rahat bir süreci seven her oyuncunun ilgisini çekecek güzel grafikler ve tanıdık klasik çiftlik oynanışı nitelikleri. Görevleri tamamlama, geliştirme ve genişletmenin yanı sıra kimsenin sıkılmasına izin vermeyen diğer çeşitli yönlerle ilişkilidir. Ana karakter ve onunla birlikte katılımcılar, doğduğu köydeki bir çiftliğin mutlu sahibi olur. Bu tanıdık topraklara dönüp kendi çiftliğinizi kurmak için mükemmel bir neden. Önünde çeşitli zorluklar, heyecan verici durumlar, komşularla tanışmak ve çok daha fazlası var.

Farmington, oyuncuların kendi çiftliklerini geliştirebilecekleri bir şehir kurma simülatörüdür. Oyun ünlü tarayıcı oyunu “Anavatan” temel alınarak oluşturuldu. Bu proje güncellenmiş grafiklere, eğlenceli bir olay örgüsüne ve konumlardaki oyun öğeleriyle geliştirilmiş etkileşime kavuştu.

Farmington Sınırsız PARA Hilesi - Моd Apk
Farmington Sınırsız PARA Hilesi - Моd Apk  2
Farmington Sınırsız PARA Hilesi - Моd Apk  1

HİLE – MOD AÇIKLAMASI:
– Sınırsız PARA Hilesi

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar 1.49.1 modunu yapmışsınız teşekkür ederim ama hile oyuna girdikten sonra aktif olmadı indirip aşağıdaki linkten kurulumunu yaptım nasıl hileyi aktif edebilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu